fbpx

Otkrijte dragocenosti Riznice ukusa iz Srbije do kraja oktobra

Nakon sjajnog odziva i velikog interesovanja kupaca, proizvodi iz malih gazdinstava Srbije biće dostupni u Super Vero marketima do kraja oktobra.

Ova odluka doneta je kao odgovor na oduševljenje potrošača, ali i kao podrška malim proizvođačima koji čine srce ovog projekta. Mnoge poruke, fotografije, komentari i lične priče kupaca tokom trajanja Riznice ukazuju na to da ova inicijativa ima dubok emotivni, kulturni i gastronomski značaj. Zbog toga je Super Vero odlučio da izlaskom u susret i jednoj i drugoj strani, omogući dodatno vreme da se svi zainteresovani upoznaju sa ovim proizvodima i postanu deo njihove priče.

Na policama Super Vero marketa i dalje možete pronaći kačkavalj iz Pirota, peglanu kobasicu, organski sir sa Zlatibora, suhomesnate proizvode od mangulice, ručno pravljene ajvare i slatka, zamrznuto organsko voće, tradicionalne sokove i sirupe, testenine i kore pravljene po starim receptima, kao i vina iz Župe, Krnjeva, Dečana i drugih autentičnih vinogorja. Tu su i inovativni proizvodi malih proizvođača poput voćnih obroka sa čijom i lanom, sirupa od borovih iglica i ajvara od zelene paprike sa tartufima – spojevi tradicije i savremenih gurmanskih trendova. Pogledajte ceo katalog klikom na link.

Proizvodi koji budu najviše traženi i kupovani, imaće priliku da i nakon oktobra ostanu u asortimanu Super Vera, a mali proizvođači dobiju šansu da rastu i razvijaju se u većem sistemu.

Super Vero i dalje ostaje posvećen misiji očuvanja domaće gastronomske baštine, ali i otkrivanju novih, vrednih ukusa koji zaslužuju pažnju i poštovanje. Riznica ukusa iz Srbije je mnogo više od kampanje – to je dugoročna inicijativa koja povezuje proizvođače, kupce i nasleđe koje želimo da sačuvamo.

Zato, ako još niste – iskoristite priliku da posetite Super Vero do kraja oktobra, otkrijete ukuse koje ste možda ranije viđali samo na putovanjima po Srbiji i svojim izborom doprinesete da domaće blago dobije mesto na policama.

Scroll to Top